KONKURS „WYBIERAM KWIATY” ROZSTRZYGNIĘTY!

 

Odwiedziliście kwiaciarnie, wybraliście kwiaty (słoneczniki, mieczyki), a potem… zabraliście je do domów, na spacer, w podróż, do miejsc pamięci o najbliższych… To wspaniałe! Pokazaliście, że kwiaty towarzyszą w różnorodnych momentach życia i potrafią wyrazić całą gamę emocji.

 

Dziękujemy za wszystkie (bardzo liczne) odpowiedzi! Jednak Laureatów może być tylko trzech. Szczególnie ujęły nas – jednocześnie niezwykłe słowa i fotografie:

 

Julii Matczak (słoneczniki zakupione w Kwiaciarni „Kwiaty u Beaty” w Swarzędzu)

„Kiedy wybieram kwiaty, w rzeczywistości podziwiam magiczny taniec natury, który sprawia, że ​​​​moje serce rozkwita jak najpiękniejszy ogród wiosennym porankiem.(…) Wybieram je, bo są przekazem bez słów – oddają ukryte emocje jak miłość, wdzięczność, a nawet tęsknotę. Kwiaty są jak małe cuda natury, które przypominają nam o ulotności życia, a ja wybierając je, czuję się jak artysta malujący obrazy przyrody. To mój sposób na to, by podziękować za piękno świata, które mnie otacza (…).”

 

– Konrada Moszczeńskiego  (mieczyki zakupione w Kwiaciarni „Kwiatomania” w Janowcu Wielkopolskim)

„Wybrałem mieczyki – ukochane kwiaty mojej Babci! Zawsze będą mi się z nią kojarzyć i zawsze w sezonie na nie, zostawię je dla niej.”

 

– Edyty Borowskiej (słoneczniki zakupione w Kwiaciarni „Polny Kwiat” w Poznaniu)

„(…) Wybieram kwiaty dlatego, że: zachwycają, przypominają o przemijającym lecie, przywołują piękne wspomnienia, można z nimi spacerować po mieście, ciesząc oczy przechodniów.”

 

Gratulujemy i mamy nadzieję, że nagrody – kupony o wartości 500 zł do zrealizowania w kwiaciarniach –  będą wspaniałą kontynuacją miłości do kwiatów.

Podziel się: